Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Donativo s.r.o. Menu

O nás

Tvá zahrada je víc než jen místo – je to i životní styl

První semínko sortimentu GardenGirl jsem zasela v roce 2007. Ve svých gumových holínkách pevně usazených ve švédské půdě a rukavicemi na rukou jsem si uvědomila, že je pro nás ženy dostupné jen velmi málo oblečení (pokud vůbec nějaké), které by bylo praktické, pohodlné a zároveň určené ženám pro práci na zahradě. Spojila jsem proto lásku k zahradničení se svou kariérou návrhářky a vytvořila jsem kolekci praktického a zároveň stylového oblečení, vhodného pro jakoukoli ženu, kterou baví pečovat o svoji okouzlující zahradu.

GardenGirl vznikla jako malá rodinná firma, ale brzy jsme se rozrostli. Jsme pyšní, že se naše myšlenka šíří dál ze svého rodného Švédska a že je naše módní značka známá už po celém světě.

Naše zahradnické kalhoty a montérky jsou vyráběny ze 100% bavlny, takže jsou příjemné na dotek a pohodlné při nošení. Jsou vybaveny mnoha kapsami různých velikostí vhodných pro jakékoli nářadí, které je potřeba při práci na zahradě, ale také kapsou pro mobilní telefon. Kolena, kotníkové lemy a kapsy jsou vyztuženy nylonem, který pracovnímu oblečení zaručuje odolnost proti vlhkosti a špíně. Funkčnost a praktičnost spolu s dámskými střihy, tradicí skandinávského designu a znalostí pracovního oblečení jsou právě těmi jedinečnými ingrediencemi, které z našich výrobků dělají opravdové unikáty.

To, co před několika lety začalo jedněmi chytrými pracovními kalhotami, se postupně rozšířilo o celou kolekci dámského oblečení a rozmanitých doplňků do zahrady. GardenGirl se úspěšně rozrostla do zahrad i životů mnoha žen po celém světě a já věřím, že si GardenGirl zamilujete i vy!

Petra Maisonová

návrhářka GardenGirl –  navrženo ženami pro ženy

 

 

Zastoupení GardenGirl v České republice zajišťije společnost NOBUR

NOBUR je dlou­holetým autorizovaným prodejcem zahradní a lesní techniky oficiálního dovozce pro ČR, firmy Husqvarna Česko, s.r.o. – dceřiné společnosti švédského koncernu Husqvarna AB. Husqvarna kromě produktů stejnojmenné značky již dlouhodobě zařazuje do sortimentu též stroje značky  McCulloch. V naší nabídce nechybí ani stavební technika – stroje a diamantové nástroje pro řezání betonu a kamene odštěpného závodu Husqvarna Construction Products, včetně příslušenství. Stejně tak může zákazník u nás vybírat ze širokého sortimentu zahrádkářských potřeb odštěpného závodu Gardena a výrobky další kvalitou proslulé značky Fiskars. Komplexní nabídku strojů a nářadí pro údržbu zahrad, parků a pro práci v lese, včetně prodeje náhradních dílů, příslušenství a ochranných oděvů vám náš tým zkušených prodavačů osobně předvede na největší prodejní ploše v Evropě.

Sortiment zahradní a lesní techniky výhodně doplňují traktory a sekačky tradičního výrobce japonské značky KUBOTA, multifunkční nakladače Avant, zahradní a industry program Honda, čtyřkolky JOURNEYMAN GLADIATOR a špičkové švýcarské grily OUTDOORCHEF.

Ke všem strojům prodávaných značek poskytujeme záruční, pozáruční servis a poradenskou činnost. Dlouholetá zkušenost nás naučila vyjít vstříc všem potřebám, které zákazníci v oblasti péče o zahradu či les mají. V současné době se Nobur s.r.o. řadí mezi největší obchody se zahradní technikou v České republice.

Od roku 2015 se naše společnost stala oficiálním distributorem Švédské značky GardenGirl pro Českou a Slovenskou republiku. S produkty značky GardenGirl úspěšně obchodujeme již 5 let. Díky našim bohatým zkušenostem v oblasti zahradnictví vnímáme jedinečný potenciál těchto produktů a jejich možný přínos pro uživatelky, které do této doby neměly možnost volby při výběru pohodlného, funkčního a esteticky povedeného pracovního oblečení a doplňků. Naší vizí je posunout do této doby „obyčejné“ zahradničení do úplně jiné dimenze a vnést jistou kultury a pohodlí do oblasti, která si to jistě zaslouží.

V naší prodejně na Průmyslové ulici v Praze, vedle skladů, servisu a prodejny lesní, zahradní a komunální techniky, provozujeme i vzorkovnu a Outlet značky GardenGirl. 

 

Oficiální eShop GardenGirl v České republice zajištuje spolenčost DONATIVO s.r.o.

Společnost DONATIVO s.r.o. se dlouhodobě zabývá vývojem a provozem obchodních nástrojů elektronického obchodu. Sama provozuje několik úspěšných elektronickýh obchodů jako například Dobré knihy cz. Společnost DONATIVO s.r.o. ve spolupráci s Českým zastoupením GradenGirl provozuje a logisticky zajišťuje elektronický obchod <a title=„GardenGIrl ČR“>GardenGIrl ČR a zároveň se podílí na propagaci této značky v české republice.